Yhteystiedot kausi 2017-18

urheilutoimenjohtaja Marja (Maikku) Miettinen 0452321458 marja.miettinen(at)tunmky.fi
valmennnuspäällikkö Hannu Naumanen 0504112281 hannu.naumanen(at)tunmky.fi
markkinointikoordinaattori Joni Hiltunen 050-3249409 joni.hiltunen@gmail.com
hallintosihteeri Sanna Friman 0503314954 sanna.friman(at)tunmky.fi (laskutus)
muut talousasiat Veli-Matti Lehtinen 0405154519 veli-matti.lehtinen(at)tunmky.fi (ma ja to klo 8-12)

Joukkueet

Edustusjoukkue miesten 1.divisioona
päävalmentaja Juha Ruohonen 0400525630 juha.ruohonen(at)abc-sivut.fi
valmentaja Henrik Innamaa 0505246050 henrikinnamaa(at)gmail.com
valmentaja Mikael Salmi 0407007223 miksusalmi(at)gmail.com
valmentaja Pasi Hjerppe 0500707851 pasi.hjerppe@gmail.com
fysiikkavalmentaja Aaron Mierlahti 0505259838 aaron.mierlahti(at)gmail.com
general manager Ken Forslund 0440240274 forslund.ken(at)gmail.com
joukkueenjohtaja Vio Badinici 0451105205 badiniciv@gmail.com

Sixty (aikuisten harrastejoukkue) miesten 3.divisioona
joukkueenjohtaja Mikko Laaksonen 0400829562 mikko.j.laaksonen(at)gmail.com

Namika Basket (aikuisten harrastejoukkue) miesten 4 ja 5.divisioona
joukkueenjohtaja Petteri Hirvonsalo 0503741971 petteri.hirvonsalo(at)gmail.com

A-pojat (99 -01)
päävalmentaja Juha Ruohonen 0400525630 juha.ruohonen(at)abc-sivut.fi
valmentaja Henrik Innamaa 0505246050 henrikinnamaa(at)gmail.com
valmentaja Mikael Salmi 0407007223 miksusalmi(at)gmail.com
valmentaja Pasi Hjerppe
fysiikkavalmentaja Aaron Mierlahti 0505259838 aaron.mierlahti(at)gmail.com

B-pojat (02-03)
päävalmentaja Aleksi Alho 0445616846 alpeal(at)utu.fi
valmentaja Lauri Lähteenmäki 0405687102 lauri.lahteenmaki(at)pp5.inet.fi
joukkueenjohtaja (kilpa) Taru Rautavirta 0505245801 taruhelmi.rautavirta(at)gmail.com

 C-pojat (04-05)
päävalmentaja Perttu Hytönen 0405695811 perttu.hytonen(at)pargas.fi
valmentaja Matti Lähteenmäki 0442893102 matti.lahteenmaki(at)gmail.com
valmentaja Jari Nikander 05034242287 jari.nikander(at)op.fi
valmentaja Elias Diaz Suomela 046 563 2869 eliasdi10@gmail.com
joukkueenjohtaja (kilpa) Petra von Hellens 0405957191 petra(at)bioproton.com
joukkueenjohtaja Heikki Metsäranta 0405626612 heikki.metsaranta(at)strafica.fi

C-pojat harrastejoukkue
valmentaja Joni Hiltunen 050-3249409 joni.hiltunen@gmail.com

Minipojat (07-08) 
päävalmentaja Mika Pitkänen 0443711458 mikapitka(at)gmail.com
valmentaja Santeri Blomberg 0404184898 santtu30@hotmail.com
valmentaja Petteri Hirvonsalo 0503741971 petteri.hirvonsalo(at)gmail.com
valmentaja Tomi Mäki 0452326735 tomi-98@windowslive.com
valmentaja Khiem Tran 0440606433 khiemt99@gmail.com

Mikropojat ja mikrotytöt (08-09)
päävalmentaja Hannu Naumanen 0504112281 hannu.naumanen(at)tunmky.fi
valmentaja Petka Lehtinen 0445271695 petka.lehtinen@gmail.com
valmentaja Juho Alonen 0443036188 juho.alonen@gnail.com
valmentaja Alexander Henriksson 044 088 8608 alexander.henriksson@saunalahti.fi
valmentaja Ella Hytönen ella98.hytonen@gmail.com15516 laura.hamdi@hotmail.com
valmentaja Laura Hamdi 04058
joukkueenjohtaja Merita Huokuna 040 964 0246 merita.huokuna@hotmail.com
joukkueenjohtaja Markus Havupalo 050 541 1710 havupalo@gmail.com

Pikkusudet 10-11 tytöt ja pojat ja Supermikrot 2010 pojat
valmentaja Aaron Mierlahti 0505259838 aaron.mierlahti(at)gmail.com
valmentaja Marja Miettinen 0452321458 maikku.miettinen@tunmky.fi
valmentaja Laura Takalo laura.takalo84@gmail.com
valmentaja Friida Luukkonen friidalt@gmail.com 0443181295
valmentaja Mohammed Hersi 0451698862 parkerkevin@gmail.com
valmentaja Viet Thong Tran 0449760862 tranvietthong@yahoo.com
valmentaja Bao Le 0442985555 baokile9@gmail.com
valmentaja Jackie Tran 0443604000 janzuke_tran@hotmaiol.com

Harrastekoripallo 13-19 vuotiaille
valmentaja Friida Luukkonen friidalt@gmail.com 0443181295
valmentaja Marja Miettinen 0452321458 maikku.miettinen@tunmky.fi

Harrastekoripallo A- ja B-ikäisille nuorille
valmentaja Hannu Naumanen 0504112281 hannu.naumanen(at)tunmky.fi