Yhteystiedot kausi 2017-18

urheilutoimenjohtaja Marja (Maikku) Miettinen 0452321458 marja.miettinen(at)tunmky.fi
valmennnuspäällikkö Hannu Naumanen 0504112281 hannu.naumanen(at)tunmky.fi
markkinointikoordinaattori Joni Hiltunen 0503104032  joni.hiltunen(at)tunmky.fi hallintosihteeri Sanna Friman 0503314954 sanna.friman(at)tunmky.fi (laskutus)
muut talousasiat Veli-Matti Lehtinen 0405154519 veli-matti.lehtinen(at)tunmky.fi (ma ja to klo 8-12)

Joukkueet

Edustusjoukkue miesten 1.divisioona
päävalmentaja Juha Ruohonen 0400525630 juha.ruohonen(at)abc-sivut.fi
valmentaja Henrik Innamaa 0505246050 henrikinnamaa(at)gmail.com
valmentaja Mikael Salmi 0407007223 miksusalmi(at)gmail.com
valmentaja Pasi Hjerppe 0500707851 pasi.hjerppe(at)gmail.com
fysiikkavalmentaja Aaron Mierlahti 0505259838 aaron.mierlahti(at)gmail.com
general manager Ken Forslund 0440240274 forslund.ken(at)gmail.com
joukkueenjohtaja Vio Varjonen 0451105205 vio.varjonen(at)gmail.com

Sixty (aikuisten harrastejoukkue) miesten 3.divisioona
joukkueenjohtaja Mikko Laaksonen 0400829562 mikko.j.laaksonen(at)gmail.com

Namika Basket (aikuisten harrastejoukkue) miesten 4.divisioona
joukkueenjohtaja Petteri Hirvonsalo 0503741971 petteri.hirvonsalo(at)gmail.com

A-pojat (99 -01)
päävalmentaja Juha Ruohonen 0400525630 juha.ruohonen(at)abc-sivut.fi
valmentaja Henrik Innamaa 0505246050 henrikinnamaa(at)gmail.com
valmentaja Mikael Salmi 0407007223 miksusalmi(at)gmail.com
valmentaja Pasi Hjerppe
fysiikkavalmentaja Aaron Mierlahti 0505259838 aaron.mierlahti(at)gmail.com

B-pojat (02-03)
päävalmentaja Aleksi Alho 0445616846 alpeal(at)utu.fi
valmentaja Lauri Lähteenmäki 0405687102 lauri.lahteenmaki(at)pp5.inet.fi
valmentaja Hussain Dassouki
joukkueenjohtaja (kilpa) Taru Rautavirta 0505245801 taruhelmi.rautavirta(at)gmail.com
joukkueenjohtaja Minna Milan 050 3444228 minna.milan(at)milan.fi
joukkueenjohtaja Milla Laurila 050 361 3603 laurilamillaj(at)gmail.com

 C-pojat (04-05)
päävalmentaja Perttu Hytönen 0405695811 perttu.hytonen(at)pargas.fi
valmentaja Matti Lähteenmäki 0442893102 matti.lahteenmaki(at)gmail.com
valmentaja Jari Nikander 0503424287 jari.nikander(at)op.fi
valmentaja Leif Grönroos 0505564343 leif.gronroos(at)turku.fi
valmentaja Elias Diaz Suomela 0465632869 eliasdi10(at)gmail.com
valmentaja Eemil Taipalus
joukkueenjohtaja (kilpa) Petra von Hellens 0405957191 petra(at)bioproton.com
joukkueenjohtaja Heikki Metsäranta 0405626612 hme(at)strafica.fi

C-pojat harrastejoukkue
valmentaja Joni Hiltunen 0503104032  joni.hiltunen(at)tunmky.fi
valmentaja Marja Miettinen 0452321458 maikku.miettinen(at)tunmky.fi

Minipojat (06-07) 
päävalmentaja Mika Pitkänen 0443711458 mikapitka(at)gmail.com
valmentaja Petteri Hirvonsalo 0503741971 petteri.hirvonsalo(at)gmail.com
valmentaja Tomi Mäki 0452326735 tomi-98(at)windowslive.com
valmentaja Khiem Tran 0440606433 khiemt99(at)gmail.com
joukkueenjohtajat (White) Sari Pikkujämsä-Makkonen 0505443593 sari.pikkujamsa(at)live.com
Antti Arjonen 0407219109 arjonen(at)misvik.com
joukkueenjohtaja (Blue) Kari Kangassalo 0407419179 kari.kangassalo(at)pp.inet.fi

Mikropojat ja mikrotytöt (08-09)
päävalmentaja Hannu Naumanen 0504112281 hannu.naumanen(at)tunmky.fi
valmentaja Petka Lehtinen 0445271695 petka.lehtinen(at)gmail.com
valmentaja Alexander Henriksson 044 088 8608 alexander.henriksson(at)saunalahti.fi
valmentaja Ella Hytönen ella98.hytonen(at)gmail.com
valmentaja Laura Hamdi laura.hamdi(at)hotmail.com 0405875516
joukkueenjohtaja Mikaela Talvitie mikaela.talvitie(at)gmail.com

Pikkusudet 10-11 tytöt ja pojat ja Supermikrot 2010 pojat
valmentaja Aaron Mierlahti 0505259838 aaron.mierlahti(at)gmail.com
valmentaja Marja Miettinen 0452321458 maikku.miettinen(at)tunmky.fi
valmentaja Laura Takalo laura.takalo84(at)gmail.com
valmentaja Friida Luukkonen friidalt(at)gmail.com 0443181295
valmentaja Mohammed Hersi 0451698862 mohis.hersi14(at)gmail.com
valmentaja Viet Thong Tran 0449760862 tranvietthong(at)yahoo.com
valmentaja Bao Le 0442985555 baokile9(at)gmail.com
valmentaja Jackie Tran 0443604000 janzuke_tran(at)hotmail.com

Harrastekoripallo 13-19 vuotiaille
valmentaja Friida Luukkonen friidalt(at)gmail.com 0443181295
valmentaja Marja Miettinen 0452321458 maikku.miettinen(at)tunmky.fi

Harrastekoripallo A- ja B-ikäisille nuorille